Czas i koszty dostawy

Koszty wysyłki

Do płaconej ceny towaru należy doliczyć koszty wysyłki właściwe dla wybranego sposobu płatności i dostawy:

14 zł przy wyborze płatności online (PayU) lub kartą kredytową i dostawy do Paczkomatu InPost 24/7.
14 zł przy wyborze płatności online (PayU) lub kartą kredytową i dostawy przez Pocztę Polską (doręczenie lub odbiór w placówce).


W przypadku wyboru płatności online (PayU) lub kartą kredytową zamówienie zostanie przyjęte do realizacji z chwilą potwierdzenia rezerwacji wystarczających środków na koncie bankowym Klienta.

Dostawa towarów

Dostawa towarów następuje w terminie 2-5 dni roboczych od chwili otrzymania zamówienia, chyba że podczas składania zamówienia został podany inny termin realizacji dostawy.

Wysyłki towarów realizowane są w kolejności napływających zamówień, do wyczerpania zapasów. Przy dużej ilości napływających zamówień niektóre artykuły mogą być dostarczone osobną przesyłką w terminie późniejszym, który wynosi 3-4 tygodnie od dnia otrzymania zamówienia. Wysyłka towarów jest ograniczona do terytorium Polski.

Koszty wysyłki naliczane są tylko raz przy dostawie głównej, nawet jeśli zamówienie będzie realizowane w dostawach częściowych. Termin realizacji zamówienia może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do dokonania na bieżąco zmian zarówno w cenach towarów znajdujących się w ofercie, jak i w wysokości kosztów wysyłki, przy czym zmiany takie nie naruszają praw osób, które złożyły już zamówienia przed dokonaniem ww. zmian.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl